• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

CREA STUDIO

   Jmenujeme se Samar a Karolína. Vystudovaly jsme reklamní fotku a spolupracujeme už osm let. Pátým rokem pod projektem Crea Studio fotíme reklamní kampaně, obsah na sociální sítě, nebo reportáže. Zaměřujeme se na design & gastro produkty, módu, portréty, architekturu a dokument. 

 

  Externě spolupracujeme s dalšími fotografy, grafiky, filmaři, stylisty a kreativci různých zaměření. Dodáváme fotografii nebo kompletní klíčový vizuál. Zajistíme produkci celého projektu od nápadu, přes casting až po finální postprodukci obrazu. Stačí nás kontaktovat a sjednat si s námi bezplatnou konzultaci.

SAMAR

   Nejvíc ji baví práce s modelem a tvorba kreativních konceptů. Odtud vášeň pro focení módy a stylizovaných portrétů. Má ráda čistý bílý minimalismus. Při úpravě fotek se zaměřuje na portrétní retuš a barevné tónování.

Instagram @samarzahedova

KAROL 

   Fotí reklamu, dokument a architekturu. Baví ji práce s prostorem a kompozicí. Při úpravách se nejčastěji soustředí na důkladnou retuš. Vedle focení má na starosti komunikaci studia a organizaci projektů.

Instagram @karolkostialova