CREA STUDIO

   Karolína Koštialová a Samar Zahedová spolu vystudovaly reklamní fotografii. Při prvních společných projektech pochopily, že fotograf pracující v týmu má mnohem více možností a kritika kolektivu může hrát významnou roli. Proto v roce 2015 založily Crea Studio.

 

   Věnujeme se především reklamní a produktové fotografii se specializací na módu, design, architekturu a gastronomii. Disponujeme vlastním produkčním zázemím a externě spolupracujeme s kolegy z oborů, které s fotografií souvisí - video, grafický design, styling, make-up art a další.

 

   Dlouhodobě spolupracujeme s řadou reklamních agentur nebo dodáváme naše služby přímo klientovi. Stačí nás kontaktovat a sjednat si s námi bezplatnou konzultaci.

SAMAR

   Nejvíc ji baví práce s modelem a tvorba kreativních konceptů. Odtud vášeň pro focení módy a stylizovaných portrétů. Při úpravě fotek se zaměřuje na portrétní retuš a barevné tónování.

Instagram @samarzahedova

KAROL 

   Fotí reklamu, dokument a architekturu. Baví ji práce s prostorem a kompozicí. Při úpravách se nejčastěji soustředí na reklamní retuš. Vedle focení má na starosti komunikaci studia a organizaci projektů.

Instagram @karolkostialova

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon