Vážení přátelé, vážení klienti Crea Studia, do nového roku vám přejeme jen to nejlepší. A rovnou pro vás máme jedno důležité oznámení. Naše životní cesty se rozešly a Crea Studio končí. Nebuďte smutní. Rozcházíme se v dobrém a fotografické služby budeme poskytovat

i nadále každá za sebe. Sledovat a kontaktovat nás můžete skrze naše osobní profily na @samarzaheda a @karolinafrantiska, kde vás také budeme informovat o tom, co nového nás čeká. Děkujeme za vaší přízeň, podporu, nespočet skvělých projektů a cenných zkušeností.

S láskou, vaše Karol a Samar.

CREA STUDIO

   Karolína Koštialová a Samar Zahedová spolu vystudovaly reklamní fotografii. Při prvních společných projektech pochopily, že fotograf pracující v týmu má mnohem více možností a kritika kolektivu může hrát významnou roli. Proto v roce 2015 založily Crea Studio.

 

    Věnujeme se především reklamní a produktové fotografii se specializací na módu, design, architekturu a gastronomii. Disponujeme vlastním produkčním zázemím a externě spolupracujeme s kolegy z oborů, které s fotografií souvisí - video, grafický design, styling, make-up art a další.

 

  Dlouhodobě spolupracujeme s řadou reklamních agentur nebo dodáváme naše služby přímo klientovi. Stačí nás kontaktovat a sjednat si s námi bezplatnou konzultaci.

S_2.jpg
SAMAR

   Je portrétní a módní fotograf. Mimo to se ve studiu stará o styling, aranž produktů a vymýšlení kreativních konceptů. V postprodukci se věnuje především portrétní retuši a barevnému tónování. 

Instagram @samarzaheda

K.jpg
KAROL 

 Kombinace dokumentu a fotografie architektury je pro ni největší vášní. U komerčních zakázek si užívá reklamní retuš. Má na starosti komunikaci studia a organizaci projektů.

Instagram @karolkostialova