CREA STUDIO

   Karolína Koštialová a Samar Zahedová spolu vystudovaly reklamní fotografii. Při prvních společných projektech pochopily, že fotograf pracující v týmu má mnohem více možností a kritika kolektivu může hrát významnou roli. Proto v roce 2015 založily Crea Studio.

 

    Věnujeme se především reklamní a produktové fotografii se specializací na módu, design, architekturu a gastronomii. Disponujeme vlastním produkčním zázemím a externě spolupracujeme s kolegy z oborů, které s fotografií souvisí - video, grafický design, styling, make-up art a další.

 

  Dlouhodobě spolupracujeme s řadou reklamních agentur nebo dodáváme naše služby přímo klientovi. Stačí nás kontaktovat a sjednat si s námi bezplatnou konzultaci.

SAMAR

   Je portrétní a módní fotograf. Mimo to se ve studiu stará o styling, aranž produktů a vymýšlení kreativních konceptů. V postprodukci se věnuje především portrétní retuši a barevnému tónování. 

Instagram @samarzaheda

KAROL 

 Kombinace dokumentu a fotografie architektury je pro ni největší vášní. U komerčních zakázek si užívá reklamní retuš. Má na starosti komunikaci studia a organizaci projektů.

Instagram @karolkostialova

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon